پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
Posted on بهمن 12, 1398 22:55
پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

باسمه تعالی

 

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملت ایران و نقطه عطفی سترگ در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی است. این ایام، یادآور پیروزی نهضتی است که با آرمان توحید و عدالت و شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، ملتی را به خروش آورد و تاریخ را دگرگون ساخت. ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، یاد آور فداکاری و ایثار ملت غیور و ولایتمدار ایران در سایه رهنمودهای حیات بخش معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

ده فجر انقلاب اسلامی ایران، فرصتی شد تا مسیر کشور از خدمت به اجانب و استکبار، به حرکت در طریق استقلال و آزادگی تغییر کند. طلوع آفتاب معنویت و تجلی قدرت اراده مردم بر گلوله استبداد در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ نقطه آغازی بر عدالت خواهی در سراسر جهان گردید حرکتی که نه تنها منطقه بلکه جهان را دستخوش تغییراتی علیه استبداد نموده است.

این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس مغتنم که به یاد آوریم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است و زمان مناسبی است که بیاندیشیم مسئولیت هر یک از ما افراد جامعه، بویژه قشر فرهیخته و نخبه دانشگاهی در قبال این مجاهدت ها و آرمان ها چیست و تا کنون چه کرده ایم.

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به رهبر معظم انقلاب و مردم فرهیخته و عزیز ایران اسلامی به ویژه جامعه دانشگاهی تبریک عرض می­نمایم و از خداوند متعال پایداری و ایستادگی در این مسیر و پیشرفت و توسعه میهن عزیزمان را خواستارم.

 

                                                                                                          با آرزوی توفیق الهی

                                                                                                           دکتر محمد بازیار

                                                                                                   رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی

                                                                                                                1398/11/12