یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 105   |  دفعات بازدید : 2542   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر

03 خرداد, 1395 12:52
پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر
دكتر محمد فرهادي وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر پيام تبريكي صادر كرد.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم، متن كامل پيام دكتر فرهادي بدين شرح است:
افتخار دارم به عنوان وزير علوم، تحقيقات و فناوري و به نمايندگي از جامعه علمي و دانشگاهي كشور سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر؛ روز مقاومت، ايثار و پيروزي را به ملت شريف ايران اسلامي و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تبريك بگويم.
بدون شك نظام آموزش عالي كشور و دانشگاه از دير باز مسئوليت و رسالت سنگين تربيت نيروهاي انساني متخصص و متعهد را بر عهده داشته و در دوران هشت سال دفاع مقدس پايگاه مستحكمي براي ساماندهي نيروهاي رزمي و بسيجي، تخصصي، پشتيباني و آموزشي براي رزمندگان بوده است.
در اين راستا جامعه علمي و دانشگاهي همگام با اقشار مختلف كشور از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي  با درك هوشمندانه، با مشاركت فعال و تأثير گذار خود در اعتلاي علمي و اقتدار ملي ايران اسلامي نقش آفريني كرده و در دوران دفاع مقدس و پس آن نيز بالندگي، فخر و عزت اين كشور را رقم زده است.
اينك كه در آستانه سالروز فتح خرمشهر؛ روز مقاومت، ايثار و پيروزي قرار داريم، فرصت را مغتنم شمرده و از جامعه علمي و دانشگاهي انتظار دارم با شناخت مسائل و مشكلات متبلابه جامعه و با استفاده از روشهاي مناسب علمي در توسعه همه جانبه و پايدار كشور همت گمارند و زمينه هاي احياي تمدن عظيم ايراني – اسلامي و تحقق آرمانهاي انقلاب اسلامي را با ايجاد فرهنگ مقاومت و اقتصاد دانش بنيان فراهم آورند.
اميدوارم با استعانت از الطافت الهي با الهام از فرهنگ شهادت و ايثار بتوانيم گامهاي مؤثري براي ارتقاي جايگاه علمي ايران اسلامي برداريم و در آينده اي نزديك شاهد قرار گرفتن ايران عزيز در ميان كشورهاي برتر جهان از نظر علمي و فناوري و مرجعيت علمي كشور در منطقه باشيم.
گروه : عمومی  |  
پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان