یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 125   |  دفعات بازدید : 2221   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت روز دانشجو

16 آذر, 1395 08:31
پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت روز دانشجو

16 آذر، یادآور هجوم وحشیانه رژیم منحوس پهلوی به ساحت مقدس دانشگاه و به شهادت رساندن سه تن از دانشجویان آزاده دانشگاه تهران در حمایت از اربابان آمریکایی و انگلیسی خویش است.

دانشجویانی که در آن زمستان سرد استبداد که بسیاری از مدعیان مبارزه به پستوهای یاس و ناامیدی فرورفته بودند فریاد خون سردادند و طلسم وحشت را شکستند و هیمنه ی رژیم را زیر سوال بردند.

گرامی داشت 16 آذر و روز دانشجو در حقیقت تکریم روحیه آزادی خواهی، استبدادستیزی و نماد خروش عدالت خواهی جنبش دانشجویی و مظهر از خود گذشتگی، پایداری و رادمردی دانشجویان این مرزو بوم است.

آنانی که برای غلبه بر سیاهی استبداد و استکبار، با خون خود چراغ ها برافروختند تا رهنمای آیندگان باشند و نام های نیکی در تاریخ جاودان.

اینک با گذشت بیش از 6 دهه از آن حادثه خونبار که اظهار نفرت و انزجار از دستگاه کودتای 28 مرداد سال 1332 بود، هر ساله برفروغ این روز و استواری آرمانهایش توسط فرزندان میهن ایران اسلامی  افزوده می شود.

این جانب ضمن تبریک این یوم الله فرخنده به شما دانشجویان عزیز که نقطه امید انقلاب و مایه تداوم آرمانهای شهدا، امام راحل ومقام معظم رهبری هستید، توفیق و سعادتمندیتان را در تعالی بخشی به حرکت نظام جمهوری اسلامی در مسیر عزت و پیشرفت از درگاه احدیت مسألت دارم.

دکتر فرهاد براتی

رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی

16 آذرماه 1395

گروه : عمومی  |  
پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت روز دانشجو
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان