یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 180   |  دفعات بازدید : 1484   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی و نماینده شهرستان با مقام عالی وزارت علوم

19 تیر, 1397 22:25
دیدار ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی و نماینده شهرستان با مقام عالی وزارت علوم

  در دیدار  با مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قول مساعد و موافقت اولیه  با راه اندازی  3 رشته جدید در مرکز آموزش عالی دولتی ممسنی و اجازه  برای جذب 6 نفر هیات علمی گرفته شده است.

دکتر مسعود گودرزی نماینده شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر محمد بازیار رییس مرکز آموزش عالی ممسني با دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و در خصوص مسایل و مشکلات و نیازهای مرکز آموزش عالی دولتی ممسنی به بحث و گفتگو پرداختند.
 
در ابتدای این دیدار دکتر گودرزی ضمن اشاره به پتانسیل ها، مزیت ها و جايگاه رفيع شهرستان های حوزه انتخابیه در بخش آموزش عالي، خواستار توجه بیشتر وزیر علوم به مراکز دانشگاهی موجود در این دو شهرستان بویژه مرکز آموزش عالی دولتی ممسنی شد و به برخی از مشکلات پیش روی این واحدها اشاره و راهکارهایی را پیشنهاد نمود.
 
در ادامه این دیدار دکتر بازیار رییس مرکز آموزش عالی دولتی ممسنی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های واحد دانشگاهی تحت مدیریت خود و تاکید بر توسعه و ارتقای کیفی خدمات آموزشی این مرکز، خواستار موافقت، تصویب و راه اندازی چند رشته جدید برای این واحد دانشگاهی شد.
 
در این دیدار همچنین دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز با بیان برخی سیاست های اصولی و راهبردی این وزارتخانه تصریح نمود که جایگاه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عنوان نهاد ملی تقویت خواهد شد. وی تصریح نمود که توسعه متوازن و هدفمند مدنظر است و رشته های مفید توسعه خواهند یافت. وی بااشاره به اینکه عمر بعضی رشته ها به سر آمده و در مورد آنها اقبالی وجود ندارد تاکید کرد که به رشته های پرتقاضا و پرکاربرد توجه بیشتری شود و رشته های جدید و بین رشته ای تاسیس شوند.
 
 همچنین در این دیدار مسائل و امور توسعه و بودجه مرکز آموزش عالی دولتی ممسنی با توجه به شرایط موجود به سمع و نظر وزیر علوم رسید و ایشان در خصوص ترمیم بودجه این مرکز و جذب 6 نفر هیات علمی برای آن قول مساعدت و همکاری داد.
گروه : عمومی  |  
دیدار ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی و نماینده شهرستان با مقام عالی وزارت علومدیدار ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی و نماینده شهرستان با مقام عالی وزارت علوم
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان