یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 206   |  دفعات بازدید : 1301   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

مراسم مولودی خوانی به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در مرکز آموزش عالی ممسنی

30 آبان, 1397 07:33
مراسم مولودی خوانی به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در مرکز آموزش عالی ممسنی

همزمان با خجسته میلاد باسعادت پیامبرگرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، در روز سه شنبه مورخ 97/08/29 مولودی خوانی و مراسم جشنی با حضور عاشقان اهل بیت(ع) در نمازخانه مرکز آموزش عالی ممسنی برگزار گردید.

در این جشن باشکوه که به همت امور فرهنگی و بسیج دانشجویی مرکز و با حضور دانشجویان و کارکنان این مرکز دانشگاهی برگزار شد علاوه برگرامیداشت هفته بسیج، تعدادی از دانشجویان با تبریک آغاز ولایت و امامت امام زمان(عج)، میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) و همچنین گرامیداشت هفته وحدت، با خواندن شعر و دکلمه در مدح میلاد این دو نور فضای این جشن را عطرآگین کردند. در این مراسم که شامل برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی  بود مسابقه طناب کشی بین چهار گروه از دانشجویان برگزار گردید و در پایان به تیم برنده این مسابقه جوایزه نقدی تعلق گرفت.

اجرای مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت حاج اسماعیل بیرونی فهلیانی از دیگر برنامه های این مراسم باشکوه بود.

گروه : عمومی  |  
مراسم مولودی خوانی به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در مرکز آموزش عالی ممسنیمراسم مولودی خوانی به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در مرکز آموزش عالی ممسنیمراسم مولودی خوانی به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در مرکز آموزش عالی ممسنیمراسم مولودی خوانی به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در مرکز آموزش عالی ممسنی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان