جمعه ، 17 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 216   |  دفعات بازدید : 1342   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تشکیل جلسه جهت عملیاتی نمودن مقدمات راه اندازی پژوهشکده مرتع، آبخیزداری و گیاهان داروئی در مرکز آموزش عالی ممسنی

18 دی, 1397 07:28
تشکیل جلسه جهت عملیاتی نمودن مقدمات راه اندازی پژوهشکده مرتع، آبخیزداری و گیاهان داروئی در مرکز آموزش عالی ممسنی

 

به دعوت ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی آقای دکتر بازیار از فرماندار محترم شهرستان ممسنی و روسای ادارات ذیربط با این موضوع( جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و میراث فرهنگی و گردشگری) جلسه هم اندیشی در خصوص شناسائی پتانسیل ها و ضرورت های ایجاد پژوهشکده مرتع، آبخیزداری و گیاهان داروئی، در روز دوشنبه مورخ 97/10/17 در دفتر ریاست مرکز برگزار گردید.

در این جلسه که فرماندار محترم شهرستان جناب دکتر ایوبی، معاونت محترم فرمانداری و روسای محترم این ادارات حضور به هم رساندند، ابتدا ریاست مرکز ضمن عرض خیرمقدم، ضرورت های راه اندازی این پژوهشکده را تشریح نموده و از کلیه ادارات خصوصا روسای ادارات حاضر در این جلسه خواستار همکاری و همیاری در این زمینه گردیدند. سپس فرماندار محترم شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از ریاست مرکز و مجموعه تحت مدیریت ایشان، این حرکت را دغدغه اصلی خود و نیاز اساسی برای شهرستان عنوان نمودند و آمادگی مجموعه فرمانداری را جهت همکاری و همیاری همه جانبه در این زمینه اعلام نموده و خاطر نشان کردند که دانشگاه بایستی در شرایط فعلی وارد گود گردد و چنین اقداماتی جهت تخصصی نمودن حرکت علمی و اقتصادی را نیاز مبرم شهرستان عنوان نمودند.

سپس روسای محترم ادارات مربوطه هر کدام به تشریح پتانسیل ها و ضرورت های نیاز این پژوهشکده در شهرستان پرداختند و همکاری ادارات مربوطه در خصوص در اختیار قراردادن کلیه اطلاعات و امکانات موجود در اداره تحت مدیریت شان جهت راه اندازی این پژوهشکده را اعلام کردند. ضمنا در حاشیه این جلسه فرماندار محترم و ریاست محترم منابع طبیعی قول مساعد دادند که مراحل واگذاری زمین جهت احداث سایت دانشگاه را به طور جد پیگیری نمایند.


گروه : عمومی  |  
تشکیل جلسه جهت عملیاتی نمودن مقدمات راه اندازی پژوهشکده مرتع، آبخیزداری و گیاهان داروئی در مرکز آموزش عالی ممسنیتشکیل جلسه جهت عملیاتی نمودن مقدمات راه اندازی پژوهشکده مرتع، آبخیزداری و گیاهان داروئی در مرکز آموزش عالی ممسنی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان