جمعه ، 17 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 224   |  دفعات بازدید : 1282   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنی

04 اردیبهشت, 1398 09:00
برگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنی

مرکز آموزش عالی ممسنی در ادامه برگزاری دوره های آموزشی و مهارت های فردی و گروهی خود که با همکاری دانشگاه شیراز برگزار می نماید همایشی با موضوع گوهرشناسی و آشنایی با گوهرسنگ ها را در تاریخ 98/02/03 در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی برگزار نمود.

این همایش با دعوت ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی جناب دکتر بازیار از پروفسور بیژن اعتمادی استاد دانشگاه شیراز برگزار گردید. در ابتدای این همایش ریاست مرکز ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به آقای دکتر اعتمادی و حاضرین در جلسه به معرفی شهرستان و پتانسیل های موجود، برگزاری این دوره ها را جهت اشتغال زایی و ایجاد خودباوری در میان جوانان و بخصوص قشر دانشجویان مفید ارزیابی کردند.

در ادامه آقای دکتر اعتمادی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در شهرستان ممسنی و برگزاری این همایش توضیحاتی در خصوص مبانی گوهرشناسی و گوهرسنگ ها و تاریخچه و چگونگی ورود به این بازار ارائه دادند. ایشان خاطرنشان کردند که برگزاری این همایش ها و دوره های آموزشی و کارگاه ها در خودباوری و ایجاد روحیه امید به آینده در جوانان کمک شایانی می کند و         می تواند در آینده نه چندان دور جایگزینی مناسب برای سوخت های فسیلی باشد که در حال حاضر کشورهای مختلفی از سراسر جهان این صنعت را راه اندازی و مورد استفاده قرار می دهند و سود هنگفتی از قبل این صنعت برای جوامع خود به ارمغان می آورند. 

در این همایش تعدادی از دانشجویان و مشتاقان به این صنعت و همچنین تعدادی از مسئولان شهرستان حضور داشتند و در ادامه آقای دکتر ایوبی فرماندار محترم شهرستان ممسنی ضمن خوشحالی از برگزاری این چنین جلسات و همایش هایی، دانشگاه دولتی را سرآمد در برگزاری این دوره­ ها دانستند و جهت برگزاری کلاس ها و کارگاه ها و همچنین دادن تسهیلاتی برای این دوره ها قول مساعد دادند.

 

گروه : عمومی  |  
برگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری همایش گوهرشناسی و آشنایی با گوهر سنگ ها به همت مرکز آموزش عالی ممسنی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان