یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 225   |  دفعات بازدید : 1344   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

حضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستم

09 اردیبهشت, 1398 23:24
حضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستم

طی برنامه ریزی انجام گرفته از طرف بنیاد ملی نخبگان استان فارس و با محوریت مرکز آموزش عالی ممسنی و همچنین با برنامه ریزی ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی آقای دکتر بازیار، سفر یک روزه  این بنیاد به شهرستان های ممسنی و رستم  در  مورخه 98/02/08  انجام گرفت.

در  این سفر  یک روزه  ابتدا دکتر شریف رئیس محترم بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه با حضور در  مرکز آموزش عالی ممسنی از  قسمت های مختلف این مرکز دانشگاهی بازدید به عمل آوردند و در خصوص عملیاتی نمودن برنامه های این بنیاد در شهرستان های ممسنی و رستم به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این دیدار مقرر گردید در اسرع وقت طرح شهاب و اجرای تور نوآوری با محوریت این مرکز دانشگاهی در این دو شهرستان عملیاتی گردد.

سپس هیات همراه به مدارس شهرستان سرکشی نموده و ریاست مرکز به اتفاق رئیس بنیاد از دانشگاه پیام نور شهرستان ممسنی بازدید نمودند.

همچنین برنامه این هیات با حضور در شهرستان رستم و نشست مشترک با فرماندار و ریاست آموزش و پرورش و ریاست دانشگاه پیام نور شهرستان رستم و بازدید از مدارس این شهرستان ادامه یافت. پس از بحث و تبادل نظر درخصوص برنامه های بنیاد در این شهرستان ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی به همراه هیات اعزامی جهت جلسه جمع بندی در فرمانداری شهرستان ممسنی با حضور ریاست اداره آموزش و پرورش و روسای دانشگاه ها و فرماندار محترم شهرستان حضور به هم رساندند.

در این جلسه فرماندار محترم شهرستان ممسنی جناب آقای دکتر ایوبی ضمن استقبال از برنامه های این بنیاد و تقدیر و تشکر ویژه از ریاست مرکز آموزش عالی ممسنی  و همکاران ایشان قول مساعدت و همکاری لازم را جهت تحقق اهداف بنیاد در  این  شهرستان را دادند.

 

گروه : عمومی  |  
حضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستمحضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستمحضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستمحضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستمحضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستمحضور رئیس بنیاد نخبگان استان فارس و هیات همراه در شهرستان های ممسنی و رستم
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان