جمعه ، 17 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 257   |  دفعات بازدید : 987   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنی

23 آذر, 1398 09:22
برگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنی

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و 16 آذر جشنی در ساختمان آموزش مرکز آموزش عالی ممسنی برگزار گردید. در این جشن که ریاست مرکز جناب آقای دکتر بازیار و همچنین هیات رئیسه، تعدادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان حضور داشتند با اجرای ویژه برنامه هایی روز دانشجو گرامی داشته شد. این مراسم که به همت امور فرهنگی و با مشارکت مرکز مشاوره و بسیج دانشجویی برگزار گردید با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سپس سرود کشور عزیزمان آغاز شد.

سپس ریاست مرکز در شروع مراسم ضمن تبریک به دانشجویان عزیز و خصوصا دانشجویان این مرکز دانشگاهی گفتند: این روز را به یاد سه دانشجوی ضدسلطه که در راه مخالفت با حضور رسمی ریچارد نیکسون رئیس جمهور وقت آمریکا درسال ۱۳۳۲ به مقام رفیع شهادت نائل آمدند، گرامی می داریم. ایشان افزود: این دانشجویان به درس و تحقیق اکتفا نکرده و با مطالبه گری و استبداد ستیزی این اتفاق را رقم زدند و امید است که دانشجویان عزیز آنها را الگوی خود قرار داده و راه آنان را ادامه دهند. در ادامه این برنامه که تریبون آزادی برای دانشجویان اختصاص یافته بود تعدادی از دانشجویان پشت تریبون رفته و دغدغه ها و نظرات خود را پیرامون دانشگاه، روز دانشجو و مسائل روز جامعه  و مشکلات پیش روی دانشجو بیان نموده و سپس مدیر اداری و ریاست مرکز به سوالات و دغدغه های دانشجویان پاسخ دادند. در ادامه این جشن که با حضور گسترده و پرشور دانشجویان برگزار گردید با اجرای برنامه های متنوع و شاد از جمله اجرای مسابقات تنیس روی میز، دارت و فوتبال دستی برای دانشجویان دختر و پسر و همچنین شعرخوانی و خاطره گویی دانشجویان ادامه یافت. در پایان این مراسم نیز از دانشجویان پذیرایی و  به برندگان مسابقات جوایزی به قید قرعه اهدا شد.

گروه : عمومی  |  
برگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنیبرگزاری جشن ۱۶ آذر" گرامیداشت روز دانشجو" در مرکز آموزش عالی ممسنی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان