یکشنبه ، 26 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
گروه های خبری
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 269   |  دفعات بازدید : 347   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت 16 آذر ماه، روز دانشجو

16 آذر, 1399 08:48
پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت 16 آذر ماه، روز دانشجو

باسمه تعالی
 

 

 

 در نظام جمهوری اسلامی، دانشجو باید بارزتر از دیگر دانشجویان در هر جای دیگر دنیا، نقش داشته باشد.

مقام معظم رهبری


دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است. دانشجو، اقیانوسی موج خیز از عطش دانش و تشنگی معرفت است که همیشه با نشاط و افتخار به امید فردایی روشن می جوشد و می خروشد.
شانزدهم آذر روز فرهنگ و پیروزی قلم بر زورگویی است. روزی که جوانان آگاهانه به ندای حضرت امام خمینی(ره) برابر سیستم فاسد پهلوی لبیک گفتند و با روحیه استکبارستیزی برنامه های مستکبران را برهم زدند. به بیان دیگر، روز دانشجو، محور تعالی‌بخشی فردی، اجتماعی و پیوند دانش و آزادی خواهی با جامعه به دست دانشگاهیان است. قشر دانشجو و دانشگاهي، نيروي فعال و پوياي هر جامعه محسوب مي‌شود، به طوري كه امام راحل (ره)، دانشگاه را مبدا تحولات مي‌دانستند و رهبر معظم انقلاب نيز به دفعات بر لزوم آگاهي سياسي دانشجويان و مشاركت آنان در مديريت جامعه تاكيد ورزيده‌اند. امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما میراث‌داران خون‌های پاک دانشجویان شهید آن زمان و نیز فداکاری هزاران جوان دیگری هستند که برای پیروزی و به ثمر نشستن انقلاب بزرگ ملت ایران و استحکام پایه‌های استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از همه هستی خود گذشتند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنبش دانشجویی، این روز را به تمامی شما دانشجویان و فرهیختگان جامعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.امید است که با فراگیری علم، دانش، اخلاق و بصیرت سیاسی در سایه منویات مقام معظم رهبری در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی شاهد شکوفایی کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

دکتر محمد بازیار
رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی
شانزدهم آذر ماه 1399
 

گروه : عمومی  |  
پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت 16 آذر ماه، روز دانشجوپیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی به مناسبت 16 آذر ماه، روز دانشجو
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان